Oglas BeogradskiStanovi-1651

Antona Aškerca, Jednosoban stan na prodaju, 35m2, 115.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-1651
Beograd, Čukarica - Antona Aškerca
Stari Cerak, Antona Aškerca, 35m2, lođa ID#BeogradskiStanovi-1651

115.000 €

3.285,71 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 81

Uknjiženost:
115.000 €
35 m2
Stan
Renovirano
1.0
vp/2
Električno
Nije uknjiženo
Oglas ažuriran: 08.05.2026 (10:15)
Oglas proveren: 15.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-1651
Kontakt: 011 412 83 81
Stan se nalazi na atraktivnoj lokaciji, sa lepim pogledom na uređeni parking i dečije igralište.

U neposrednoj blizini nalaze se svi važni sadržaji, što ovu nekretninu čini izuzetno praktičnom za svakodnevni život.

Trenutno je organizovan kao poslovni prostor, ali se vrlo lako može adaptirati u funkcionalan stambeni prostor sa odvojenom spavaćom sobom.
Zgrada je uknjižena, a za stan je predata kompletna dokumentacija za upis u nadležni katastar, tako da se uskoro očekuje i njegovo uknjiženje.

Upisan na 35m2, mereno 42m2 sa zatvorenom lođom.

Uz stan dolazi i podrum površine 5m², koji je obezbeđen video nadzorom i senzorom.

Mirko Radošević

Agencijska provizija 2%
Kontakt: 011 412 83 81
Adresa Antona Aškerca
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 81