Gospodara Vučića, Dvosoban stan na prodaju, 45m2, 189.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-15003
Beograd, Voždovac, Pašino brdo - Gospodara Vučića
Gospodara Vučića, renoviran stan na traženoj lokaciji ID#BeogradskiStanovi-15003

189.000 €

4.200,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Uknjiženost:
189.000 €
45 m2
Stan
Renovirano
2.0
1/4
Centralno
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 08.05.2026 (10:58)
Oglas proveren: 16.05.2026 (04:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-15003
Kontakt: 011 412 83 75
Uknjižen, 2.0, cg, kompletno renoviran, 1/4, podrum, terasa

Kompletno renoviran dvosoban uknjižen stan u jednom od najlepših i najtraženijih delova Gospodara Vučića, 45m2 + 2m2 terasa.
Dvostrano orijentisan, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda.
Sastoji se od komforne dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, zasebne kuhinje sa trpezarijom i terase.
Upravo taj raspored daje pravi osećaj stana za život, što se danas sve ređe nalazi.
Nekretnina je renovirana - ugrađena je PVC stolarija, a kompletno su zamenjene vodovodne i elektroinstalacije.
Ovo je stan koji ima odličnu energiju, dobar raspored i lokaciju koja godinama važi za jednu od najpoželjnijih u gradu.
Idealna prilika kako za život, tako i za investiciju koja uvek ima vrednost.

Agencijska provizija 2%
Agent: Nađa Maršićević, br. licence:6503
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br.339

NM02 .
Kontakt: 011 412 83 75
Adresa Gospodara Vučića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75