Oglas BeogradskiStanovi-15035

Devet Jugovića, Dvoiposoban stan na prodaju, 46m2, 110.616€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-15035
Beograd, Surčin - Devet Jugovića
Stan u novogradnji,Expo 27 ID#BeogradskiStanovi-15035

110.616 €

2.404,70 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Uknjiženost:
110.616 €
46 m2
Stan
Izvorno
2.5
pr/1
-
Nije uknjiženo
Oglas ažuriran: 09.05.2026 (15:25)
Oglas proveren: 17.05.2026 (00:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-15035
Kontakt: 011 412 83 75
Novogradnja, terasa, podno grejanje, klima, parking, useljivo u julu 2026.

Oglašavamo prodaju stana u novogradnji, u manjoj stambenoj zgradi spratnosti PR+1 sa samo 4 stana, na odličnoj lokaciji u Surčinu, 2km od Bežanijske Kose i 4km od centra Novog Beograda, čije je useljenje planirano za kraj jula 2026.

Stan je u izgradnji (siva faza), sastoji se od predsoblja iz koga se ulazi u sve prostorije, dnevne soba sa izlazom na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom,.

Prilikom gradnje koriste se najkvalitetniji materijali, nemačka PVC petokomorna stolarija sa roletnama i komarnicima, tarket parket, keramika visokog kvaliteta. Grejanje je podno na struju.

U cenu stana je uključeno i jedno parking mesto.

Mikrolokacija odlična.

Zgrada je izolovana od buke, smeštena nadomak auto-puta Miloš Veliki i auto-puta E75, u blizini budućeg Nacionalni stadiona. Svi sadržaji neophodni za život su u neposrednom okruženju (marketi, vrtići, škole, apoteke, restorani).

Odlična povezanost linijama gradskog prevoza (6 različitih autobuskih linija) sa različitim krajevima grada.

Napomena:

Bez povraćaja PDV-a