Bogdana Žerajića, Stan na prodaju, 24m2, 75.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-15024
Beograd, Rakovica, Miljakovac - Bogdana Žerajića
Miljakovac, šarmantno potkrovlje ID#BeogradskiStanovi-15024

75.000 €

3.125,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Dodatno:
75.000 €
24 m2
Stan
Renovirano
-
10/10
Električno
Nije uknjiženo
Lift
Oglas ažuriran: 09.05.2026 (10:54)
Oglas proveren: 14.05.2026 (12:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-15024
Kontakt: 011 412 83 75
Garsonjera u mirnom i zelenom delu Miljakovca, smeštena u potkrovlju kvalitetne i održavane zgrade. Stan je svetao i prijatan za život, idealan za jednu osobu, studente ili kao investicija za izdavanje.
Nalazi se u lepom porodičnom kraju okruženom zelenilom, sa dovoljno parking prostora i dobrom povezanošću sa ostatkom grada. U blizini su prodavnice, prevoz, škole i svi neophodni sadržaji za svakodnevni život.
Stan je u mansardi, sa specifičnim šarmom potkrovlja i prijatnom atmosferom.

Agencijska provizija 2%.
Agent: Marina Kozlovački, br. licence:6301
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br. 339

MK02 .
Kontakt: 011 412 83 75
Adresa Bogdana Žerajića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75