Oglas BeogradskiStanovi-397095

Karla soprona, Jednoiposoban stan na prodaju, 43m2, 155.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-397095
Beograd - Karla soprona
Naselje Marije Bursać, Jelovac, Karla Soprona, 1.5, 43 kvm (L)

155.000 €

3.604,65 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 78

Dodatno:
155.000 €
43 m2
Stan
Lux
1.5
3/4
Centralno
Uknjiženo
Lift
Oglas ažuriran: 09.05.2026 (17:31)
Oglas proveren: 11.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-397095
Kontakt: 011 412 83 78
Kompletno renoviran stan, izvorno jednosoban, adaptiran u jednoiposoban. Moderan, komforan, na odličnoj lokaciji. Dvostano orijentisan. Kompletno namešten i opremljen visoko kvalitetnim materijalima.
Stan je uknjižen na 43kvm građevinske površine, mereno ima 46 kvm.
Prostorije: kuhinjsko-trpezarijski deo, velika soba i mala soba, hodnik, kupatilo, lođa.
Tih i miran kraj, okružen zelenilom. Škola, vrtić, prodavnice na 3 minuta hoda.
Cena: 155.000e
Uknjižen.

Agencijska provizija 2%
Kontakt: 011 412 83 78
Adresa Karla soprona
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 78