Danijelova, Četvorosoban stan na prodaju, 175m2, 625.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-15038
Beograd, Voždovac, Dušanovac - Danijelova
Ekskluzivan penthouse 175 m2 ID#BeogradskiStanovi-15038

625.000 €

3.571,43 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Dodatno:
625.000 €
175 m2
Stan
Lux
4.0
5/5
Centralno
Nije uknjiženo
Garaža, lift
Oglas ažuriran: 09.05.2026 (16:34)
Oglas proveren: 20.05.2026 (04:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-15038
Kontakt: 011 412 83 75
U ponudi jedinstven penthouse na atraktivnoj lokaciji na Voždovcu, namenjen kupcima koji traže luksuzan životni prostor, privatnost i vrhunski komfor.
Stan površine 175m² nalazi se u kvalitetnoj i moderno projektovanoj zgradi na V spratu i jedini je stan na spratu. Odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i velikim otvorenim prostorima koji pružaju osećaj potpune ekskluzive.
Prostrani dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu predstavlja centralni deo stana, dok velike staklene površine dodatno naglašavaju luksuz i otvoren pogled. Nekretnina je idealna kako za porodičan život, tako i za kupce koji žele reprezentativan prostor na jednoj od traženijih lokacija u gradu.
Karakteristike nekretnine:
• Penthouse
• Duplex
• 175m²
• Moguć povraćaj PDV-a
Nekretnina pruža idealan balans između urbanog života i privatnosti, uz odličnu povezanost sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, marketi, restorani i kompletan sadržaj potreban za moderan život.