Koste Josipovića, Garsonjera na prodaju, 23m2, 57.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-4639
Beograd, Palilula, Krnjača - Koste Josipovića
PALILULA KRNJAČA 23m2 , 57000e

57.000 €

2.478,26 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 91

Uknjiženost:
57.000 €
23 m2
Garsonjera
Izvorno
1.0
3/4
Centralno
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (00:00)
Oglas proveren: 14.05.2026 (12:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-4639
Kontakt: 011 412 71 91
Na odličnoj lokaciji u Krnjači, u prilici smo da vam ponudimo uknjiženu funkcionalnu garsonjeru. Nalazi se na trećem spratu kvalitetne četvorospratne zgrade sa CG I interfonom. Zgrada bez lifta, ali stepenište nije naporno. Ima 23m2, u izvornom stanju, dobro održavana.
Četvrtastog oblika, ima mali hodnik, sobu, malo izdvojena kuhinja(sa prozorom) i kupatilo (sa prirodnom ventilacijom).
Odlična lokacija, blizina škole, prevoza, marketa... Istočno orjentisana.
Prodaje se potpuno nameštena
Odmah useljiva.
Idealan za život, kao i za izdavanje.
Sve preporuke.
Agencijska provizija 2%
uknjizen 3/4 Koste Josipovića -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD
Kontakt: 011 412 71 91
Adresa Koste Josipovića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 91