Gandijeva, Dvosoban stan na prodaju, 57m2, 196.860€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-4621
Beograd, Novi Beograd, Novi Beograd blok 64 - Gandijeva
Immo centar, Gandijeva, 57 m2

196.860 €

3.453,68 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 88

Uknjiženost:
196.860 €
57 m2
Stan
Izvorno
2.0
7/13
Centralno
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 11.05.2026 (14:22)
Oglas proveren: 14.05.2026 (08:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-4621
Kontakt: 011 412 71 88
Novi Beograd – Gandijeva | 57m² | Odlična lokacija

Prodaje se svetao i veoma funkcionalan dvosoban stan u Gandijevoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Immo centra.

Stan se nalazi na 7. spratu od ukupno 13 spratova i odlikuje ga odličan raspored prostorija, dosta prirodne svetlosti i veliki potencijal kako za porodičan život, tako i kao investicija za izdavanje.

Površina stana iznosi 57m², a po strukturi je dvosoban. Sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila.

Lokaciju karakteriše odlična povezanost sa svim delovima grada, kao i neposredna blizina škola, vrtića, marketa, gradskog prevoza i svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život.

Mirna i uređena okolina sa mnogo zelenila čini ovu nekretninu izuzetno atraktivnim izborom za život ili investiciju.Novi Beograd – Gandijeva | 57m² | Odlična lokacija