Mihaila Todorovića, Trosoban stan na prodaju, 82m2, 258.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-272649
Beograd, Zvezdara, Konjarnik - Mihaila Todorovića
Svetao 3.0 stan sa dve terase na Konjarniku, 84m2

258.000 €

3.146,34 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 413 93 04

Dodatno:
258.000 €
82 m2
Stan
Izvorno
3.0
6/7
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 18.05.2026 (07:53)
Oglas proveren: 24.05.2026 (23:18)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-272649
Kontakt: 011 413 93 04
Prodaje se izuzetno svetao i funkcionalan trosoban stan na Konjarniku, u ulici Mihaila Todorovića, u mirnom delu Zvezdare.

Stan površine 82m2 nalazi se na šestom spratu uredne i održavane zgrade sa ukupno sedam spratova. Odlikuje ga odličan raspored prostorija i maksimalno iskorišćen prostor.

Ulazni hodnik povezuje sve delove stana, levo se nalaze kupatilo, zaseban toalet, i odvojena kuhinja, dok su desno dve komforne i mirne spavaće sobe. Centralni deo stana čini prostrana i prijatna dnevna soba sa trpezarijom, iz koje se izlazi na dve terase, idealne za odmor i uživanje.

Zahvaljujući dvostranoj orijentaciji, stan je tokom celog dana ispunjen prirodnom svetlošću, što dodatno doprinosi osećaju topline i udobnosti.

Grejanje je centralno. Stanu pripada i podrumska prostorija.

Lokacija pruža savršen balans između mira i dostupnosti svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život – u neposrednoj blizini nalaze se škole, vrtići, prodavnice, apoteke, kao i parkovi i zelene površine. Odlična saobraćajna povezanost i brz izlaz na auto-put čine ovu nekretninu još atraktivnijom.