Borivoja Stevanovića, Trosoban stan na prodaju, 78m2, 237.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-4945
Beograd, Zvezdara, Medaković 3 - Borivoja Stevanovića
Medaković 3 - Borivoja Stevanovića 78kvm

237.000 €

3.038,46 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 78

Dodatno:
237.000 €
78 m2
Stan
Izvorno
3.0
1/8
Centralno
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (11:28)
Oglas proveren: 14.05.2026 (08:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-4945
Kontakt: 011 412 83 78
Trosoban stan na odličnoj lokaciji - adaptibilan u troiposoban. Izuzetno svetao sa toplom vodom, odvojen spavaći blok, u sve prostorije se ulazi iz hodnika.

Prostorije: hodnik, kuhinja sa trpezarijom i dnevnim boravkom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo, toalet. Stanu pripada i podrumska prostorija.

Zgrada od fasadne cigle, održavana, dva lifta.

Uknjižen.

Agencijska provizija 2%
Kontakt: 011 412 83 78
Adresa Borivoja Stevanovića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 78