Oglas BeogradskiStanovi-15068

Miljana Miljanića, Trosoban stan na prodaju, 43m2, 137.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-15068
Beograd, Zvezdara - Miljana Miljanića
Komplet namešten + parking mesto ID#BeogradskiStanovi-15068

137.000 €

3.186,05 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Dodatno:
137.000 €
43 m2
Stan
Renovirano
3.0
3/3
-
Uknjiženo
Parking
Oglas ažuriran: 13.05.2026 (11:04)
Oglas proveren: 19.05.2026 (08:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-15068
Kontakt: 011 412 83 75
Prodaje se stan u ulici Milana Miljanića, u neposrednoj blizini kružnog toka. U cenu stana uključeno je i parking mesto pored zgrade.
Stan se prodaje kompletno namešten, sa svim stvarima. Ima veoma nizak iznos infostana, dok je grejanje na gas.
Strukturu stana čine terasa, odvojena kuhinja, Dnevni boravak, kupatilo i dve spavaće sobe. Dodatna prednost je autobusko stajalište koje se nalazi odmah pored zgrade.

Agencijska provizija 2%
Agent: Jasna Šnajder, br. licence: 2844
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br. 339

JM02 .
Kontakt: 011 412 83 75
Adresa Miljana Miljanića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75