Bulevar Zorana Đinđića, Dvosoban stan na prodaju, 62m2, 226.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-3750
Beograd, Novi Beograd, Fontana - Bulevar Zorana Đinđića
2.0 stan-Fontana-Bulevar Zorana Đinđića ID#BeogradskiStanovi-3750

226.000 €

3.645,16 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 84 68

Dodatno:
226.000 €
62 m2
Stan
Izvorno
2.0
8/9
Centralno
Uknjiženo
Lift
Oglas ažuriran: 14.05.2026 (14:21)
Oglas proveren: 15.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-3750
Kontakt: 011 412 84 68
2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2.

Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje.
Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan u dvoiposoban po želji kupca.
Sastoji se od 51m2 grejne površine i prostrane lođe od 11m2 koju je moguće pripojiti stambenom prostoru ( delimično ili kompletno).

Uknjižen je, pogodan za kreditne kupce.

Kontakt Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2%
Kontakt: 011 412 84 68
Adresa Bulevar Zorana Đinđića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 84 68