Oglas BeogradskiStanovi-3745

Vojvode Vlahovića, Troiposoban stan na prodaju, 107m2, 260.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-3745
Beograd, Zvezdara - Vojvode Vlahovića
Luksuzan stan na Zvezdari, Vojvode Vlahovića ID#BeogradskiStanovi-3745

260.000 €

2.429,91 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 84 68

Uknjiženost:
260.000 €
107 m2
Stan
Lux
3.5
3/3
-
Uknjiženo
Oglas ažuriran: 14.05.2026 (14:22)
Oglas proveren: 15.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-3745
Kontakt: 011 412 84 68
3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 .

Kontakt: 011 412 84 68
Adresa Vojvode Vlahovića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 84 68