Oglas BeogradskiStanovi-4644

Trosoban stan na prodaju, 63m2, 88.913€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-4644
Beograd
Mladenovac, novogradnja, 63 m2, cena + pdv

88.913 €

1.411,32 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 88

Dodatno:
88.913 €
63 m2
Stan
Izvorno
3.0
pr/4
-
Uknjiženo
Lift
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (14:17)
Oglas proveren: 20.05.2026 (08:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-4644
Kontakt: 011 412 71 88
NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra.

Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti. Zgrada se gradi od najkvalitetnijih materijala na tržištu i odlikovaće se savremenim arhitektonskim izgledom i vrhunskom energetskom efikasnošću.

Lokacija iz snova – Sve na dlanu
Zgrada se nalazi u izuzetno mirnom i humanom delu grada, okružena zelenilom, a na svega nekoliko minuta hoda od samog centra. Savršena pozicija omogućava da vam sve bude na dohvat ruke.

U neposrednoj blizini nalaze se:
-Marketi i lokalna pijaca za svakodnevnu nabavku
-Apoteka i Dom zdravlja za maksimalnu sigurnost vaše porodice
-Banke i autobuske stanice koje vas odlično povezuju sa svim delovima grada.

Stan je projektovan tako da pruži maksimalnu iskorišćenost prostora i obilje prirodne svetlosti.

Sastoji se od:
Predsoblja sa deganžmanom, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinjom, master spavaće sobe, spavaće sobe, kupatilom, wc sa vešernicom i lođom.