Oglas BeogradskiStanovi-4643

Dvosoban stan na prodaju, 37m2, 60.170€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-4643
Beograd
Mladenovac, novogradnja, 37 m2, cena+ pdv

60.170 €

1.626,22 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 71 88

Dodatno:
60.170 €
37 m2
Stan
Izvorno
2.0
3/4
-
Uknjiženo
Terasa, lift
Oglas ažuriran: 15.05.2026 (14:11)
Oglas proveren: 20.05.2026 (08:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-4643
Kontakt: 011 412 71 88
NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra.

Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti. Zgrada se gradi od najkvalitetnijih materijala na tržištu i odlikovaće se savremenim arhitektonskim izgledom i vrhunskom energetskom efikasnošću.

Lokacija iz snova – Sve na dlanu
Zgrada se nalazi u izuzetno mirnom i humanom delu grada, okružena zelenilom, a na svega nekoliko minuta hoda od samog centra. Savršena pozicija omogućava da vam sve bude na dohvat ruke. U neposrednoj blizini nalaze se:
-Marketi i lokalna pijaca za svakodnevnu nabavku
-Apoteka i Dom zdravlja za maksimalnu sigurnost vaše porodice
-Banke i autobuske stanice koje vas odlično povezuju sa svim delovima grada.

Struktura i raspored stana:
Stan je projektovan tako da pruži maksimalnu iskorišćenost prostora i obilje prirodne svetlosti.