Metohijska, Trosoban stan na prodaju, 77m2, 294.526€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-3756
Beograd, Vračar, Crveni Krst - Metohijska
Luksuzna novogradnja na Vračaru, Metohijska ID#BeogradskiStanovi-3756

294.526 €

3.825,01 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 84 68

Dodatno:
294.526 €
77 m2
Stan
Lux
3.0
1/6
-
Nije uknjiženo
Garaža, parking, lift
Oglas ažuriran: 18.05.2026 (16:15)
Oglas proveren: 21.05.2026 (20:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-3756
Kontakt: 011 412 84 68
3.0, 76,94m2,dve terase, Podno grejanje/ fan coil, lift, I/6, mogućnost garaže. Građevinska dozvola.

Kontakt: 011 412 84 68
Adresa Metohijska
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 84 68