Jovana Stojsavljevića, Troiposoban stan na prodaju, 62m2, 235.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-15135
Beograd, Zemun, Nova Galenika - Jovana Stojsavljevića
Renoviran, uknjižen, mereno 73m2 ID#BeogradskiStanovi-15135

235.000 €

3.790,32 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Dodatno:
235.000 €
62 m2
Stan
Izvorno
3.5
3/5
Centralno
Uknjiženo
Lift
Oglas ažuriran: 18.05.2026 (19:21)
Oglas proveren: 20.05.2026 (04:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-15135
Kontakt: 011 412 83 75
Prodaje se renoviran, uknjižen stan lepog rasporeda na Galenici.

Kompletno i vrlo kvalitetno je renoviran.
U svim prostorijama je urađena tehnika na zidovima swahili, tako da su zidovi perivi.
Kupatilo je renovirano pre manje od 2 godine.
Stan se može kupiti i sa nameštajem.

Naselje Galenika ima nekoliko vrtića, modernu osnovnu školu, više velikih prodavnica i piljara, odličnu povezanost sa ostatkom grada sa više gradskih linija javnog prevoza i lak pristup autuputu Niš - Zagreb i Beograd - Budimpešta.
Uknjižen je na 62m2, a mereno ima površinu 68m2 i lođu 5m2.
Uz stan ide i ostava u suterenu veličine 2m2.
Zgrada ima i zajedničku prostoriju u suterenu, gde se mogu odlagati bicikli.

Agencijska provizija 2%
Agent: Jasna Šnajder, br. licence:2844
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br.339

BN02 .
Kontakt: 011 412 83 75
Adresa Jovana Stojsavljevića
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75