Prilepska, Dvosoban stan na prodaju, 44m2, 115.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-15136
Beograd, Voždovac, Autokomanda - Prilepska
Autokomanda, 2s salonac ID#BeogradskiStanovi-15136

115.000 €

2.613,64 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Uknjiženost:
115.000 €
44 m2
Stan
Izvorno
2.0
sut/2
Električno
Nije uknjiženo
Oglas ažuriran: 19.05.2026 (11:38)
Oglas proveren: 20.05.2026 (04:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-15136
Kontakt: 011 412 83 75
HITNO,uknjižen, 2.0 soban salonac ( 2.8 m ) u mirnoj ulici .
Stan je u izvornom stanju i pripremljen za adaptaciju.
Sastoji se od dnevne sobe,spavaće sobe kuhinje,kupatila,wc-a,ulaznog hodnika kao i šupe u dvorištu.
Odličan kako za život tako i kao investicija.
Vredi pogledati.

Agencijska provizija 2%
Agent: Dragan Vučićević br. licence 836
"Art nekretnine" d.o.o. Beograd
Reg. br. 339
.
Kontakt: 011 412 83 75
Adresa Prilepska
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75