Oglas BeogradskiStanovi-10574-1

Vojvođanska, Dvoiposoban stan na prodaju, 55m2, 149.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-10574-1
Beograd, Surčin - Vojvođanska
Prodaja novogradnje, Ledine

149.000 €

2.709,09 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 413 93 03

Dodatno:
149.000 €
55 m2
Stan
Izvorno
2.5
Električno
Nije uknjiženo
Terasa, parking
Oglas ažuriran: 20.05.2026 (12:46)
Oglas proveren: 24.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-10574-1
Kontakt: 011 413 93 03
Na najboljoj lokaciji na Ledinama, blizina prodavnica, pijace, gradskog saobraćaja. Luksuzan i visok kvalitet gradnje, grejanje podno i etažno, sa pripadajućim parking mestom.
Moguća kupovina na kredit.
Useljivo od jula 2026. 
Kupac plaća agencijsku proviziju. 
Kontakt: 011 413 93 03
Adresa Vojvođanska
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 413 93 03