Oglas BeogradskiStanovi-19295

Isidore Sekulić, Dvoiposoban stan na prodaju, 56m2, 165.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-19295
Beograd, Surčin - Isidore Sekulić
Stan sa parking mestom ID#BeogradskiStanovi-19295

165.000 €

2.946,43 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75

Dodatno:
165.000 €
56 m2
Stan
Renovirano
2.5
1/2
Etažno
Nije uknjiženo
Parking, lift
Oglas ažuriran: 20.05.2026 (15:17)
Oglas proveren: 20.05.2026 (20:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-19295
Kontakt: 011 412 83 75
U prilici smo da ponudimo potpuno sređen i namešten dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u novogradnji na Ledinama, u blizini glavne saobraćajnice i lakog pristupa Novom Beogradu i svim sadržajima.

Stan se prodaje namešten, sa svim stvarima i uređajima, osim veš mašine, mašine za sušenje i robot usisivača. U predsoblju je veliki ugradni plakar sa dosta mesta odlaganje, u dvema spavaćim sobama kreveti i ormari, svi prozori sa komarnicima i roletnama. Kuhinja je pažljivo osmišljena i funkcionalna, šankom odvojena od trpezarije i dnevnog boravka, iz kojih je izlaz na terasu.

Parking mesto je odmah pored ulaza u zgradu.

Stan je u procesu uknjiženja, i trenutno je samo za keš kupce.

Agencijska provizija 2%
Agent: Vanja Stegnjaić br. licence 6666
Art nekretnine d.o.o. Beograd.
Reg. br. 339.
Kontakt: 011 412 83 75
Adresa Isidore Sekulić
Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 83 75