Lješka, Trosoban stan na prodaju, 70m2, 266.000€

Šifra oglasa: BeogradskiStanovi-5093
Beograd, Čukarica, Banovo brdo - Lješka
Banovo brdo 70m2 , trosoban stan, novogradnja + pdv ID#BeogradskiStanovi-5093

266.000 €

3.800,00 €/m2

Klikni da pozoveš ili pošalješ poruku
Kontakt telefon
011 412 54 36

Dodatno:
266.000 €
70 m2
Stan
Lux
3.0
2/4
Etažno
Nije uknjiženo
Parking, lift
Oglas ažuriran: 21.05.2026 (11:04)
Oglas proveren: 22.05.2026 (16:25)

Opis oglasa:
Šifra oglasa:
BeogradskiStanovi-5093
Kontakt: 011 412 54 36
U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u novogradnju, u naselju Banovo brdo, Čukarica.
Stan je vrlo komforne površine 70m2.
Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade vrlo kvalitetne gradnje.
Zgrada je od četiri sprata i sa liftom.
Ista struktura stanova dostupna i na drugim spratovima.
Vrlo lepo pozicioniran stan, nadomak Ada mola i Ade Ciganlije.
Po strukturi stan je trosoban.
Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila, toaleta i terase.
Grejanje u stanu je etažno na struju.
Poseduje i klima uređaj radi dodatne regulacije temperature.
U stanu će biti postavljen parket, alu stolarija.
Istaknuta cena je bez PDV-a.
Za kupce prvog stana mogućnost povrata PDV-a.
Zgrada poseduje i parking mesta u garaži, cena je 25.000e + pdv.
Neposredna blizina tržnog centra, škole, vrtića, restorana, prodavnica i ostalog sadržaja.
Dobro je povezan sa ostatkom grada putem više linija gradskog prevoza.

Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene uključuje istraživanje neophodno za pronalaženje adekvatne nekretnine, pomoć u pregovorima, provera dokumentacije, apliciranje za stambeni kredit, izrada ugovora/predugovora o kupoprodaji, organizacija primopredaje, zapisnik o primopredaji, pomoć pri prijavi poreza na apsolutna prava i eventualno oslobođenje od istog, promena korisnika struje, infostana, vode, gasa... i sve ostalo što podrazumeva Zakon o posredovanju u prometu i zakupu nepokretnosti.